• Satılık!
  • Yeni

Fisher Price Sevimli Araçlar GJW12


₺55,99
KDV Dahil

FP Sevimli Araçlar GJW12

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Fisher Price Sevimli Araçlar ile bebeğiniz  eğlenceye doğru yola çıkıyor!

Fisher Price Yuvarlanan Sevimli Araçlar, bebeklerin kolaylıkla kavrayabileceği ve itebileceği boyutlardadır. Sevimli hayvanların her birinde farklı özellikler ve dokular bulunur.

Zil, çıngıraklı boncuklar ve dönen tekerlek gibi farklı bir aktivite sunar. Ayrıca, arka kısımları şeffaf olan tekerlekli oyuncaklar ilerlerken içlerindeki dişlilerin döndüğünü görülebilir. Bebeğiniz harekete hazır olduğunda, bu eğlenceli oyun arkadaşlarını takip ederek emekleme ve kovalama oyunu oynayabilir.

Bebeğiniz hayvancıkların her biriyle farklı bir aktivite keşfedebilir: Horoz zil çalar, Fare karnındaki peynir tekerini döndürür ve Tilki'nin hareket eden, çıngıraklı boncukları vardır.

Serinin; horoz, fare ve tilki olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Gelişim ve oyun bir arada!

Kaba Motor Becerileri: Araç ilerledikçe içinde dönen renkli boncuklar, çalan zil, dönen peynir çarkı bebeğinizi emeklemeye teşvik eder, böylece kaba motor becerileri gelişir.

Duyusal: Çeşitli renkler, dokular ve eğlenceli boncuk sesleri bebeğinizin görsel, dokunsal ve işitsel duyularını geliştirir.

Merak: Bebeğiniz, aracı iterek boncukları, peynir çarkını nasıl hareket ettirdiklerini ya da zili nasıl çaldıklarını keşfedince sebep-sonuç eğlencesiyle tanışır.

Araçların her biri, duyuları geliştiren ahşap dokusunda tekerlere ve yumuşak kumaştan detaylara sahiptir. Araçların arka kısımları şeffaf olduğundan, bebeğiniz araçlar ilerledikçe dönen dişlileri görebilir.

9 aylık ve daha büyük bebekler için uygundur.

Ürün Ölçüsü: 13,8 x 5,8 x 14 cm.

Fisher Price
MT-GJW12

Şimdilik müşteri yorumu yok.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password