• Satılık!
  • Yeni
Giochi Preziosi LOL Bebek Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz GIO-LLL01000

LOL Bebek Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz GIO-LLL01000


₺67,99
KDV Dahil
Giochi Preziosi LOL Bebek Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz GIO-LLL01000
 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

L.O.L. Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz (Yeni Seri 3)

L.O.L. Pets’in 7 katlı sürprizini keşfetmeye hazır olun! Her bir katmandaki ipuçları ile sürpriz L.O.L. Pets figürüne bir adım daha yaklaşılıyor. L.O.L. Pets paketlerinin içinde köpek ve kedi yavruları, tavşanlar ve Çok Nadir hamsterlar bulunuyor. L.O.L. Pets figürlerini L.O.L. Bebek ile eşleştirin ve aileyi tamamlayın! Şimdi sürpriz aksesuarları bulmanın yeni bir yolu var! Sürprizler için kinetik kumu kürek ile kazın! Ve daha bitmedi! Suyla ortaya çıkacak sürprizi için L.O.L. Pets figürünü suyla beslemek veya suya sokmak yeterli. Üstelik, L.O.L. Pets aksesuarları L.O.L. Bebekler ve Minik L.O.L. Bebekler ile de uyumlu!

35’in üzerinde Popüler, Şık, Nadir, Çok Nadir ve Çok Özel Sürpriz Evcil Hayvanları biriktirmek çok heyecanlı ve eğlenceli! Üstelik, her figürün suya sokulduğunda ortaya çıkan sürpriz bir fonksiyonu var; ağlıyor, çiş yapıyor, ağzından su fışkırıyor veya renk değiştiriyor.

Çocuklar L.O.L. Sürpriz topunu L.O.L. Pets figürünü sergilemek için, oyun seti veya taşıma çantası olarak kullanabilirler. 1 adet Koleksiyoncu Rehberi bulunuyor. Teşhir Kutu 18'lidir.

Kutu İçeriği: 

1. İpucu etiketleri

2. Sürpriz özellik etiketleri

3. Şişe

4. Kürek

5. Ayakkabılar

6. Aksesuar

7. L.O.L. Pets figürü (su ile sürpriz fonksiyonu ortaya çıkıyor)

1 adet Koleksiyoncu Rehberi

Yaş: 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet: Kız

Top Ölçüsü: 8,25 x 8,25 x 8,25cm

AC-LLL01000

Şimdilik müşteri yorumu yok.