• Satılık!
  • Yeni
Giochi Preziosi Cicciobello Çok Öpüyorum

Cicciobello Çok Öpüyorum


₺329,99
KDV Dahil
Giochi Preziosi Cicciobello Çok Öpüyorum
 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Cicciobello kalpli tulumunu giydi! Annesini kocaman öpmek ve onu ne kadar sevdiğini söylemek için sabırsızlanıyor. Kız çocuklarına annelik deneyimi yaşatan ve Avrupa’nın yıllardır en çok satan ürünleri arasında yer alan Cicciobello hissettiklerini, annesiyle yapmak istediklerini ve onu ne kadar çok sevdiğini söylüyor, kahkahalar atıyor ve onu doyasıya öpüyor. Kız çocukları, Cicciobello karnının acıktığını söylediğinde paket içerisinde yer alan ballı sütünü içirerek karnını doyurabilecek, öpücük vermek istediğinde yanaklarını yaklaştırıp kendilerini öptürebilecek, onunla uçakçılık oynayabilecek ve onu hoplatarak kahkahalar atabilecek. Cicciobello, 14 farklı cümle kurabiliyor ve 6 farklı ses çıkarıyor. Onunla oyun oynamanın en keyifli kısmı ise gerçek öpücük sesi çıkararak öpmesi! Paket içerisinde 1 Cicciobello bebeği, karanlıkta parlayan 1 emzik ve 1 ballı süt bulunuyor.

  • Cicciobello hissettiklerini, annesiyle yapmak istediklerini ve onu ne kadar çok sevdiğini söylüyor, kahkahalar atıyor ve onu doyasıya öpüyor.
  • Tek asorti
  • Cicciobello karnının acıktığını söylediğinde paket içerisinde yer alan ballı sütünü içirebilecek, öpücük vermek istediğinde yanaklarını yaklaştırıp kendini öptürebilecek, onunla uçakçılık oynayabilecek ve onu hoplatarak kahkahalar atabileceksin!
  • Cicciobello, 14 farklı cümle kurabiliyor ve 6 farklı ses çıkarıyor. Gerçek öpücük sesi çıkararak öpüyor!
  • Sesli. Paket içerisinde 1 Cicciobello bebeği, karanlıkta parlayan 1 emzik ve 1 ballı süt bulunuyor.
AC-CCB11002

Şimdilik müşteri yorumu yok.